Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Spelade matcher
JUNI 2019
 
16
17:00
sön
17:00    
Junior Herr, Glänninge Park A
Laholms FK - Glumslövs FF 15  -  1  
16
13:00
sön
13:00    
P06/07, Örbyvallen B-plan 9-manna
P06/07 » 
Fortuna FF svart - Glumslövs FF
5  -  4  
16
11:00
sön
11:00    
U13, KG Örevångs IP
U13 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Sammandrag
  -      
16
10:45
sön
10:45    
P09, Bortamatch Fortuna, samling kl10.45, match kl11.45
P09 » 
Fortuna FF röd - Glumslövs FF
  -      
16
09:00
sön
09:00    
P10, Exercisfältet A-plan 5-manna 1
P10 » 
IK Wormo blå - Glumslövs FF vit
  -      
15
14:00
lör
14:00    
Herr senior, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF - Billeberga GIF3  -  0  
15
10:30
lör
10:30    
F06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
F06/07 » 
Glumslövs FF - Billesholms IK
2  -  6  
15
10:00
lör
10:00    
F06/07, Örevångs IP
F06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Billesholm IK
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P10, Råå IP C-plan 5-manna
P10 » 
Råå IF vit - Glumslövs FF grön
  -      
14
18:30
fre
18:30    
P06/07, Bållevi B-plan 7-manna 1
P06/07 » 
Helsingborg Östra IF svart - Glumslövs FF
  -      
12
19:00
ons
19:00    
Junior Herr, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 2 - Veberöds AIF6  -  4  
12
18:45
ons
18:45    
P06/07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P06/07 » 
Ramlösa Södra IF röd - Glumslövs FF
5  -  2  
12
18:15
ons
18:15    
P08, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P08 » 
Glumslövs FF - IK Wormo vit
  -      
11
19:00
tis
19:00    
F04/05, Örevångs IP A-plan
F04/05 » 
Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Hyllie IK
0  -  7  
 
09
15:00
sön
15:00    
P05, Ryavallen B-plan 9-manna
P05 » 
Ekets GoIF - Glumslövs FF
4  -  3  
09
14:00
sön
14:00    
F04/05, Örevångs IP A-plan
F04/05 » 
Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Kullabygdens DFF
2  -  6  
09
13:00
sön
13:00    
F06/07, Västergårds IP 3
F06/07 » 
Eskilsminne IF gul - Glumslövs FF
3  -  3  
09
13:00
sön
13:00    
F06/07, Bortamatch
F06/07 » 
Eskilsminne IF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P08, Svalövs IP A-plan
P08 » 
Svalövs BK 2 - Glumslövs FF
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P10, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P10 » 
Glumslövs FF vit - BK Landora
  -      
08
14:00
lör
14:00    
Herr senior, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF - Marieholms IS4  -  1  
08
12:30
lör
12:30    
P10, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P10 » 
Glumslövs FF grön - Svalövs BK 1
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
P06/07 » 
Glumslövs FF - Dösjöbro IF röd
2  -  10
08
09:15
lör
09:15    
P09, Match hemma Furulund samling kl 9.15, match kl 10
P09 » 
Glumslövs FF - Furulunds IK svart
  -      
07
19:00
fre
19:00    
Junior Herr, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 1 - Hittarps IK 22  -  0  
07
18:00
fre
18:00    
P06/07, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P06/07 » 
Glumslövs FF - IK Wormo blå
  -      
04
18:00
tis
18:00    
P06/07, Exercisfältet B-plan 9-manna
P06/07 » 
IK Wormo blå - Glumslövs FF
7  -  2  
 
02
14:00
sön
14:00    
Herr senior, Harlösa IP A-plan
Harlösa IF - Glumslövs FF1  -  3  
02
13:00
sön
13:00    
P05, Örevångs IP
P05 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Skäldervikens IF
  -      
01
10:00
lör
10:00    
P12, Asmundtorps IP
P12 » 
Asmundtorp & Teckomatorp - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
01
09:00
lör
09:00    
P11, Örevångs IP
 
P11 » 
- Glumslövs Fotbollsförening
  -      
01
07:00
lör
07:00    
F06/07, Bortamatch
 
F06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening -
  -      
MAJ 2019
 
29
19:00
ons
19:00    
Herr senior, Ljungavallen A-plan
Ljungbyheds IF - Glumslövs FF0  -  3  
 
26
15:00
sön
15:00    
Junior Herr, Dösjöbro IP A-plan
Dösjöbro IF - Glumslövs FF 11  -  3  
26
15:00
sön
15:00    
P05, Örevångs IP konstgräs 9-manna
P05 » 
Glumslövs FF - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF
1  -  2  
26
11:45
sön
11:45    
P10, Rydebäcks IP
P10 » 
Fortuna FF svart - Glumslövs FF grön
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P06/07, Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
P06/07 » 
Dösjöbro IF vit - Glumslövs FF
  -      
25
14:00
lör
14:00    
Herr senior, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF - Perstorp Bälinge IK12  -  0  
25
12:00
lör
12:00    
F06/07, Laröds IP plan 2 konstgräs
F06/07 » 
Hittarps IK röd - Glumslövs FF
10  -  0  
25
12:00
lör
12:00    
F06/07, Bortamatch
F06/07 » 
Hittarps IK - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P08, Asmundtorps IP B-plan 7-manna
P08 » 
Asmundtorps IF - Glumslövs FF
  -      
25
09:30
lör
09:30    
P12, Örevångs IP
P12 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Billeberga & Wormo
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P11, Landskrona IP
 
P11 » 
- Glumslövs Fotbollsförening
  -      
25
08:45
lör
08:45    
P09, Bortamatch Lödde, samling 8.45, match kl 10.00
P09 » 
IF Lödde gul - Glumslövs FF
  -      
24
18:30
fre
18:30    
F04/05, Olympiafältet Plan 9
F04/05 » 
Stattena IF blå - Glumslövs FF/Asmundtorps IF
0  -  6  
23
18:00
tor
18:00    
P06/07, Bållevi A-plan 9-manna
P06/07 » 
Helsingborg Östra IF grön - Glumslövs FF
7  -  2  
 
19
16:00
sön
16:00    
F04/05, Örevångs IP A-plan
F04/05 » 
Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Uppåkra IF
3  -  5  
19
16:00
sön
16:00    
P08, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P08 » 
Glumslövs FF - Maglasäte IF
  -      
19
15:00
sön
15:00    
Junior Herr, Häljarps IP A-plan
Häljarps IF - Glumslövs FF 22  -  2  
19
13:00
sön
13:00    
P06/07, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P06/07 » 
Glumslövs FF - Häljarps IF
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P05, Landskrona IP I-plan 9-manna
P05 » 
BK Landora blå - Glumslövs FF
2  -  1  
18
14:00
lör
14:00    
Herr senior, Ulkavallen A-plan
Borstahusens BK - Glumslövs FF2  -  0  
18
13:30
lör
13:30    
P10, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P10 » 
Glumslövs FF grön - Gantofta IF
  -      
18
10:30
lör
10:30    
F06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
F06/07 » 
Glumslövs FF - Fortuna FF röd
4  -  6  
18
10:30
lör
10:30    
F06/07, Bortamatch
F06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Fortuna FF
  -      
18
09:45
lör
09:45    
P09, Match Eskilsminne, samling kl 9.45, match kl10.30
P09 » 
Glumslövs FF - Eskilsminne IF vit
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P11, Bortamatch
 
P11 » 
- Glumslövs Fotbollsförening
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P12, Brahevallen, Kågeröd
P12 » 
Fram vit och Kågeröd - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
17
19:00
fre
19:00    
F04/05, Osby IP C-plan konstgräs
F04/05 » 
IFK Osby - Glumslövs FF/Asmundtorps IF
1  -  0  
17
18:00
fre
18:00    
P06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
P06/07 » 
Glumslövs FF - Häljarps IF
1  -  7  
13
18:30
mån
18:30    
Junior Herr, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 2 - BK Landora1  -  3  
13
18:15
mån
18:15    
P10, Ljungavallen A-plan 5-manna 1
P10 » 
Ljungbyheds IF - Glumslövs FF vit
  -      
 
12
15:00
sön
15:00    
P05, Örevångs IP konstgräs 9-manna
P05 » 
Glumslövs FF - Munka Ljungby IF
4  -  0  
12
14:30
sön
14:30    
F06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
F06/07 » 
Glumslövs FF - Hittarps IK röd
1  -  8  
12
14:00
sön
14:00    
F04/05, Västergårds IP 11
F04/05 » 
Eskilsminne IF - Glumslövs FF/Asmundtorps IF
3  -  4  
12
11:45
sön
11:45    
P08, Bortamatch Billesholm, samling 11.45, match 13.00
P08 » 
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Glumslövs FF
  -      
12
10:00
sön
10:00    
U13, Bortamatch
U13 » 
Sammandrag - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
12
09:30
sön
09:30    
P06/07, Laröds IP plan 2 konstgräs 7-manna
P06/07 » 
Hittarps IK vit - Glumslövs FF
  -      
12
08:15
sön
08:15    
P09, Bortmatch Eslöv, samling 8.15, matchstart kl 9.30
P09 » 
Eslövs BK svart - Glumslövs FF
  -      
11
14:00
lör
14:00    
Herr senior, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF - Furulunds IK5  -  0  
11
12:00
lör
12:00    
Junior Herr, Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF 2 - Glumslövs FF 17  -  2  
11
09:10
lör
09:10    
P12, Asmundtorps Ip
P12 » 
Asmundtorps & Landskrona Bois - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
11
09:00
lör
09:00    
P11, Bortamatch
 
P11 » 
- Glumslövs Fotbollsförening
  -      
10
18:30
fre
18:30    
F04/05, Staffansvallen A-plan
F04/05 » 
FC Staffanstorp - Glumslövs FF/Asmundtorps IF
3  -  2  
10
18:00
fre
18:00    
P10, Teckomatorps IP, konstgräs 5-manna
P10 » 
Teckomatorps SK - Glumslövs FF grön
  -      
09
18:30
tor
18:30    
F06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
F06/07 » 
Glumslövs FF - Hittarps IK röd
3  -  3  
08
19:00
ons
19:00    
Junior Herr, Möllevallen IP, Skanör A-plan
Skanör Falsterbo IF - Glumslövs FF 24  -  2  
 
05
12:30
sön
12:30    
P05, Snälleröds IP A-plan 9-manna
P05 » 
Färingtofta IK/Norra Rörums GIF - Glumslövs FF
2  -  11
05
12:00
sön
12:00    
F04/05, Asmundtorps IP A-plan
F04/05 » 
Glumslövs FF/Asmundtorps IF - FC Hessleholm 1
2  -  4  
05
12:00
sön
12:00    
Junior Herr, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 1 - Fortuna FF 12  -  2  
05
10:00
sön
10:00    
P10, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P10 » 
Glumslövs FF vit - Kågeröds BoIF
  -      
04
13:30
lör
13:30    
P10, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P10 » 
Glumslövs FF grön - Häljarps IF
  -      
04
12:00
lör
12:00    
Herr senior, Landskrona IP B-plan
BK Landora - Glumslövs FF2  -  3  
04
11:00
lör
11:00    
P06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
P06/07 » 
Glumslövs FF - Borstahusens BK 2
3  -  4  
04
10:00
lör
10:00    
F06/07, Bortamatch
F06/07 » 
Billesholm IK - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P11, Bortamatch
 
P11 » 
- Glumslövs Fotbollsförening
  -      
04
09:45
lör
09:45    
P09, Seriematch hemma, samling 9.45, matchstart 10.30
P09 » 
Glumslövs FF - Marieholms IS vit
  -      
04
09:00
lör
09:00    
P12, Brahevallen, Kågeröd
P12 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Kågeröd & Billeberga
  -      
03
18:45
fre
18:45    
Junior Herr, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 2 - Oxie SK4  -  0  
03
18:00
fre
18:00    
P06/07, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P06/07 » 
Glumslövs FF - Råå IF ljusblå
  -      
APRIL 2019
 
29
18:30
mån
18:30    
P08, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P08 » 
Glumslövs FF - Råå IF vit
  -      
 
28
14:00
sön
14:00    
P05, Örevångs IP konstgräs 9-manna
P05 » 
Glumslövs FF - Kullavägens BK
9  -  3  
28
12:00
sön
12:00    
P08, Hörby IP konstgräs 7-manna 1
P08 » 
Hörby FF svart - Glumslövs FF
  -      
28
10:30
sön
10:30    
F06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
F06/07 » 
Glumslövs FF - Eskilsminne IF gul
1  -  4  
28
10:30
sön
10:30    
P10, Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
P10 » 
Maglasäte IF gul - Glumslövs FF vit
  -      
28
10:00
sön
10:00    
F06/07, Örevångs IP
F06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Eskilsminne IF
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF vit - Glumslövs FF grön
  -      
27
14:30
lör
14:30    
Junior Herr, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC 2 - Glumslövs FF 23  -  1  
27
14:00
lör
14:00    
Herr senior, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF - Trollenäs IF1  -  3  
27
10:00
lör
10:00    
P09, Samling kl 10.00, bortamatch, matchstart kl 11.00
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Glumslövs FF
  -      
27
09:15
lör
09:15    
P11, Örevångs IP
 
P11 » 
Glumslövs Fotbollsförening -
  -      
27
09:15
lör
09:15    
P12, Exan i Landskrona
P12 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Fram Vinröd, Asmundtorp
  -      
25
17:30
tor
17:30    
P06/07, Bortamatch
P06/07 » 
Högaborg - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
24
18:30
ons
18:30    
F04/05, Asmundtorps IP A-plan
F04/05 » 
Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Fortuna FF röd
0  -  7  
24
18:30
ons
18:30    
Junior Herr, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Glumslövs FF 15  -  1  
22
09:45
mån
09:45    
P09, Seriematch hemma, samling kl 9.45, match kl 10.30
P09 » 
Glumslövs FF - Dösjöbro IF röd
  -      
 
21
11:00
sön
11:00    
Junior Herr, Höganäs Sportcenter Plan Norr
Höganäs BK - Glumslövs FF 14  -  0  
21
10:00
sön
10:00    
P10, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P10 » 
Glumslövs FF vit - Trollenäs IF vit
  -      
20
10:00
lör
10:00    
P10, Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
P10 » 
Borstahusens BK - Glumslövs FF grön
  -      
19
11:00
fre
11:00    
P06/07, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P06/07 » 
Glumslövs FF - IF Lödde svart
  -      
18
19:00
tor
19:00    
Herr senior, Svalövs IP konstgräs
Svalövs BK - Glumslövs FF1  -  0  
17
18:30
ons
18:30    
P08, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P08 » 
Glumslövs FF - Eslövs BK rödsvart
  -      
17
18:15
ons
18:15    
Junior Herr, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 2 - Stehags AIF3  -  9  
 
14
14:30
sön
14:30    
Junior Herr, Bäckagårds IP plan 2
Kvarnby IK 3 - Glumslövs FF 21  -  4  
14
11:00
sön
11:00    
F06/07, Örbyvallen A-plan 9-manna
F06/07 » 
Fortuna FF röd - Glumslövs FF
3  -  1  
14
11:00
sön
11:00    
P08, Ulkavallen IP B-plan 7-manna
P08 » 
Borstahusens BK - Glumslövs FF
  -      
14
10:00
sön
10:00    
F06/07, Bortamatch
F06/07 » 
Fortuna FF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P10, Asmundtorps IP C-plan 5-manna 1
P10 » 
Asmundtorps IF - Glumslövs FF vit
  -      
13
14:00
lör
14:00    
Herr senior, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF - Stehags AIF4  -  0  
13
10:00
lör
10:00    
P06/07, Filborna IP 2
P06/07 » 
Spanska Akademin FF - Glumslövs FF
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P10, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P10 » 
Glumslövs FF grön - Helsingborgs IF vit
  -      
12
19:00
fre
19:00    
P05, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
P05 » 
Råå IF ljusblå - Glumslövs FF
2  -  6  
12
18:30
fre
18:30    
P06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
P06/07 » 
Glumslövs FF - IF Lödde svart
1  -  6  
12
18:00
fre
18:00    
Junior Herr, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 1 - Råå IF 11  -  3  
12
16:50
fre
16:50    
P09, Seriematch, borta,, samling kl 16.50, match kl 18
P09 » 
Teckomatorps SK - Glumslövs FF
  -      
10
19:30
ons
19:30    
F04/05, Laröds IP plan 2 konstgräs
F04/05 » 
Hittarps IK 1 - Glumslövs FF/Asmundtorps IF
2  -  1  
10
19:30
ons
19:30    
Herr senior, Landskrona IP Konstgräs
Glumslövs Fotbollsförening - FC Bellevue  -      
 
07
14:00
sön
14:00    
Junior Herr, Tolvans IP B-plan
IF Lödde 2 - Glumslövs FF 12  -  1  
07
11:30
sön
11:30    
P06/07, Bortamatch
P06/07 » 
Häljarps Vårcp - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
07
08:00
sön
08:00    
P09, Samling kl 8.00 Glumslöv IP, första match kl 09.00
P09 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Häljarps Vårcup
  -      
07
08:00
sön
08:00    
P11, Bortamatch
P11 » 
Cup i häljarp - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
06
12:00
lör
12:00    
P12, Häljarp
P12 » 
Flera lag i Häljarps Vårcup - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
06
07:00
lör
07:00    
F06/07, Cup Strövelstorp
 
F06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening -
  -      
05
20:00
fre
20:00    
P05, Bortamatch
P05 » 
Stattena if - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
05
19:00
fre
19:00    
Herr senior, Kraftvallen A-plan
Billeberga GIF - Glumslövs FF0  -  2  
03
19:00
ons
19:00    
Junior Herr, Örevångs IP konstgräs
Glumslövs FF 2 - Uppåkra IF0  -  2  
MARS 2019
 
31
14:00
sön
14:00    
Herr senior, Limhamns IP
Hyllie IK - Glumslövs Fotbollsförening0  -  3  
31
13:00
sön
13:00    
F04/05, Örevångs IP
F04/05 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Stattena IF
  -      
31
09:45
sön
09:45    
P09, 7-mannamatch hemma samling 9.45, matchstart 10.30
P09 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Wormo
  -      
30
13:00
lör
13:00    
Junior Herr, KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Oxie  -      
30
10:30
lör
10:30    
P11, Örevångs IP
P11 » 
Glumslövs Fotbollsförening - BK fram
  -      
30
10:30
lör
10:30    
P11, Örevångs IP
P11 » 
Glumslövs Fotbollsförening - BK fram
  -      
28
20:15
tor
20:15    
Herr senior, Landskrona IP
IK Wormo - Glumslövs Fotbollsförening1  -  3  
27
19:00
ons
19:00    
P05, Örevångs IP
P05 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Häljarp
  -      
26
18:00
tis
18:00    
P08, Bortamatch
P08 » 
Glumslövs Fotbollsförening U08 - Asmundtorps IF
  -      
 
23
15:00
lör
15:00    
F04/05, Höganäs
F04/05 » 
Kullabygdens DFF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
23
12:00
lör
12:00    
Junior Herr, KG Örevångs IP
Glumslövs Ff - Lunds Ff   -      
23
11:00
lör
11:00    
Herr senior, Filborna IP
Ramlösa Södra IF - Glumslövs Fotbollsförening1  -  1  
21
18:00
tor
18:00    
P05, Bortamatch
P05 » 
Häljarp - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
20
18:00
ons
18:00    
P08, KG Örevångs IP
P08 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Hittarp
  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
Herr senior, Västergårds IP 9, konstgräs
Helsingborg Östra IF (6) - Glumslövs FF (5)0  -  9  
17
14:00
sön
14:00    
Junior Herr, KG Örevångs IP
Glumslövs FF - Hittarps IK0  -  8  
17
11:00
sön
11:00    
F04/05, Asmundtorps IP
F04/05 » 
Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Dösjöbro
  -      
17
09:15
sön
09:15    
P09, Vinterserien, borta 7-manna Hittarp samling kl9.15
P09 » 
Hittarp - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
16
09:30
lör
09:30    
F06/07, KG Örevångs IP
F06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Eskilsminne
  -      
13
19:00
ons
19:00    
P05, Örevångs IP
P05 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Brunnby
  -      
 
10
14:00
sön
14:00    
Herr senior, Landskrona IP E-plan konstgräs
Glumslövs FF (5) - Medina IF (5)4  -  1  
10
14:00
sön
14:00    
Junior Herr, Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
Höganäs BK - Glumslövs FF2  -  2  
10
12:30
sön
12:30    
P06/07, KG Örevångs IP
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusens BK
  -      
10
12:00
sön
12:00    
F04/05, Asmundtorps IP
F04/05 » 
Glumslövs FF/ Asmundtorps IF - Fortuna FF
  -      
10
10:30
sön
10:30    
P09, KG Örevångs IP
P09 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Trollenäs
  -      
09
13:00
lör
13:00    
P05, träningsmatch
 
P05 » 
Uppåkra IF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
 
03
16:30
sön
16:30    
F04/05, Asmundtorps IP
F04/05 » 
Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Hittarp IK
  -      
03
15:15
sön
15:15    
Junior Herr, Dösjöbro IP konstgräs
Dösjöbro IF - Glumslövs FF4  -  0  
03
14:00
sön
14:00    
Herr senior, Smörlyckans IP, konstgräs
Lunds FF (6) - Glumslövs FF (5)1  -  2  
03
11:00
sön
11:00    
P06/07, KG Örevångs IP
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusen BK
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P10, Örevångs IP
P10 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Helsingborgs IF
  -      
02
09:15
lör
09:15    
P09, KG Örevångs IP
P09 » 
Glumslöv FF - Helsingborg IF
  -      
FEBRUARI 2019
 
24
12:00
sön
12:00    
Junior Herr, Örevångs IP konstgräs
Glumslövs Fotbollsförening - Laholm u17   -      
23
13:00
lör
13:00    
BK Fram - Glumslövs Fotbollsförening1  -  9  
 
16
13:00
lör
13:00    
Herr senior, Norrvalla IP
Kullavägens BK - Glumslövs Fotbollsförening3  -  2  
 
10
11:00
sön
11:00    
P06/07, Örevångs IP
P06/07 » 
Bjärred - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
10
10:30
sön
10:30    
P09, Örevångs IP
P09 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Trollenäs
  -      
10
07:45
sön
07:45    
P12, Billberga Straffcup
P12 » 
BK Fram - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
09
12:45
lör
12:45    
P06/07, Svalövs Idrottshall
P06/07 » 
P13 Cup Svalöv (Billeberga Straffcup) - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
09
12:00
lör
12:00    
Junior Herr, Bortamatch
Häljarps IF - Glumslövs Fotbollsförening  -      
07
16:30
tor
16:30    
P09, Borta Fortuna kl17.15. Samling kl16.30 Glumslöv IP
P09 » 
Fortuna - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
 
03
12:30
sön
12:30    
Junior Herr, Rosengårds Sporthall
FC Rosengård 1917 - Glumslövs FF4  -  3  
03
10:45
sön
10:45    
P09, Borta mot HIF. Match kl 12.00 Samling kl 10.45
P09 » 
Helsingborg IF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
02
12:00
lör
12:00    
Junior Herr, Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Svalövs BK   -      
02
07:15
lör
07:15    
P06/07, Svalövs Idrottshall
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - P12 Cup Svalöv (Billeberga straffcup)
  -      
JANUARI 2019
 
27
13:00
sön
13:00    
Junior Herr, KG Örevångs IP
Glumslövs Ff - Svalövs BK   -      
23
18:30
ons
18:30    
P09, KG Örevångs IP
P09 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Bjärred
  -      
 
20
11:00
sön
11:00    
P06/07, Smörlyckan, Lund
P06/07 » 
Lunds FF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P06/07, Örevångs IP
P06/07 » 
Lunds ff - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
20
10:45
sön
10:45    
P09, Samling kl 10.45 Glumslöv IP, borta Kristianstad
P09 » 
Kristianstad Arena Inomhuscup - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
 
13
12:00
sön
12:00    
P06/07, KG Örevångs IP
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Svalövs BK
  -      
13
12:00
sön
12:00    
P06/07, Konstgräs
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Svalöv
  -      
12
15:30
lör
15:30    
Junior Herr, Påarps Idrottshall
Fortuna FF - Glumslövs FF8  -  4  
12
15:15
lör
15:15    
P10, Bortamatch
P10 » 
Åhus HIF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
DECEMBER 2018
 
28
08:00
fre
08:00    
P10, Bortamatch
P10 » 
Landora IF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
 
21
19:15
fre
19:15    
Junior Herr, Bortamatch
Wollsjö - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
P10, Örevångs IP Inomhus
P10 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Helsingborgs IF
  -      
15
09:45
lör
09:45    
P10, Örevångs IP Inomhus
P10 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Helsingborgs IF
  -      
14
19:00
fre
19:00    
Junior Herr, Landskrona Idrottshall
Glumslövs FF - Wollsjö AIF10  -  8  
 
09
13:00
sön
13:00    
P09, Träningsmatch borta, BBK lag 3 kl 14. Samling kl13
P09 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusen lag 3
  -      
08
12:00
lör
12:00    
Junior Herr, KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Träningsmatch Helsingborg Östra7  -  2  
07
19:00
fre
19:00    
Junior Herr, Landskrona Idrottshall
Glumslövs FF - FC Rosengård 191710  -  1  
 
02
12:00
sön
12:00    
P06/07, KG Örevångs IP
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusens BK
  -      
02
10:30
sön
10:30    
Junior Herr, Rosengårds Sporthall
Kvarnby IK - Glumslövs FF10  -  5  
02
09:40
sön
09:40    
P08, Bjärred
P08 » 
Bjärreds IF - Glumslövs Fotbollsförening
  -