Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Spelade matcher
MARS 2019
 
23
15:00
lör
15:00    
F04/05, Höganäs
F04/05 » 
Kullabygdens DFF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
23
12:00
lör
12:00    
Junior Herr, KG Örevångs IP
Glumslövs Ff - Lunds Ff   -      
23
11:00
lör
11:00    
Herr senior, Filborna IP
Ramlösa Södra IF - Glumslövs Fotbollsförening  -      
21
18:00
tor
18:00    
P05, Bortamatch
P05 » 
Häljarp - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
20
18:00
ons
18:00    
P08, KG Örevångs IP
P08 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Hittarp
  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
Herr senior, Västergårds IP 9, konstgräs
Helsingborg Östra IF (6) - Glumslövs FF (5)0  -  9  
17
14:00
sön
14:00    
Junior Herr, KG Örevångs IP
Glumslövs FF - Hittarps IK0  -  8  
17
11:00
sön
11:00    
F04/05, Asmundtorps IP
F04/05 » 
Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Dösjöbro
  -      
17
09:15
sön
09:15    
P09, Vinterserien, borta 7-manna Hittarp samling kl9.15
P09 » 
Hittarp - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
16
09:30
lör
09:30    
F06/07, KG Örevångs IP
F06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Eskilsminne
  -      
13
19:00
ons
19:00    
P05, Örevångs IP
P05 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Brunnby
  -      
 
10
14:00
sön
14:00    
Herr senior, Landskrona IP E-plan konstgräs
Glumslövs FF (5) - Medina IF (5)4  -  1  
10
14:00
sön
14:00    
Junior Herr, Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
Höganäs BK - Glumslövs FF2  -  2  
10
12:30
sön
12:30    
P06/07, KG Örevångs IP
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusens BK
  -      
10
12:00
sön
12:00    
F04/05, Asmundtorps IP
F04/05 » 
Glumslövs FF/ Asmundtorps IF - Fortuna FF
  -      
10
10:30
sön
10:30    
P09, KG Örevångs IP
P09 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Trollenäs
  -      
09
13:00
lör
13:00    
P05, träningsmatch
 
P05 » 
Uppåkra IF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
 
03
16:30
sön
16:30    
F04/05, Asmundtorps IP
F04/05 » 
Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Hittarp IK
  -      
03
15:15
sön
15:15    
Junior Herr, Dösjöbro IP konstgräs
Dösjöbro IF - Glumslövs FF4  -  0  
03
14:00
sön
14:00    
Herr senior, Smörlyckans IP, konstgräs
Lunds FF (6) - Glumslövs FF (5)1  -  2  
03
11:00
sön
11:00    
P06/07, KG Örevångs IP
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusen BK
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P10, Örevångs IP
P10 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Helsingborgs IF
  -      
02
09:15
lör
09:15    
P09, KG Örevångs IP
P09 » 
Glumslöv FF - Helsingborg IF
  -      
FEBRUARI 2019
 
24
12:00
sön
12:00    
Junior Herr, Örevångs IP konstgräs
Glumslövs Fotbollsförening - Laholm u17   -      
23
13:00
lör
13:00    
BK Fram - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
16
13:00
lör
13:00    
Herr senior, Norrvalla IP
Kullavägens BK - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
10
11:00
sön
11:00    
P06/07, Örevångs IP
P06/07 » 
Bjärred - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
10
10:30
sön
10:30    
P09, Örevångs IP
P09 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Trollenäs
  -      
10
07:45
sön
07:45    
P12, Billberga Straffcup
P12 » 
BK Fram - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
09
12:45
lör
12:45    
P06/07, Svalövs Idrottshall
P06/07 » 
P13 Cup Svalöv (Billeberga Straffcup) - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
09
12:00
lör
12:00    
Junior Herr, Bortamatch
Häljarps IF - Glumslövs Fotbollsförening  -      
07
16:30
tor
16:30    
P09, Borta Fortuna kl17.15. Samling kl16.30 Glumslöv IP
P09 » 
Fortuna - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
 
03
12:30
sön
12:30    
Junior Herr, Rosengårds Sporthall
FC Rosengård 1917 - Glumslövs FF4  -  3  
03
10:45
sön
10:45    
P09, Borta mot HIF. Match kl 12.00 Samling kl 10.45
P09 » 
Helsingborg IF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
02
12:00
lör
12:00    
Junior Herr, Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Svalövs BK   -      
02
07:15
lör
07:15    
P06/07, Svalövs Idrottshall
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - P12 Cup Svalöv (Billeberga straffcup)
  -      
JANUARI 2019
 
27
13:00
sön
13:00    
Junior Herr, KG Örevångs IP
Glumslövs Ff - Svalövs BK   -      
23
18:30
ons
18:30    
P09, KG Örevångs IP
P09 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Bjärred
  -      
 
20
11:00
sön
11:00    
P06/07, Smörlyckan, Lund
P06/07 » 
Lunds FF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P06/07, Örevångs IP
P06/07 » 
Lunds ff - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
20
10:45
sön
10:45    
P09, Samling kl 10.45 Glumslöv IP, borta Kristianstad
P09 » 
Kristianstad Arena Inomhuscup - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
 
13
12:00
sön
12:00    
P06/07, Konstgräs
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Svalöv
  -      
13
12:00
sön
12:00    
P06/07, KG Örevångs IP
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Svalövs BK
  -      
12
15:30
lör
15:30    
Junior Herr, Påarps Idrottshall
Fortuna FF - Glumslövs FF8  -  4  
12
15:15
lör
15:15    
P10, Bortamatch
P10 » 
Åhus HIF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
DECEMBER 2018
 
28
08:00
fre
08:00    
P10, Bortamatch
P10 » 
Landora IF - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
 
21
19:15
fre
19:15    
Junior Herr, Bortamatch
Wollsjö - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
P10, Örevångs IP Inomhus
P10 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Helsingborgs IF
  -      
15
09:45
lör
09:45    
P10, Örevångs IP Inomhus
P10 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Helsingborgs IF
  -      
14
19:00
fre
19:00    
Junior Herr, Landskrona Idrottshall
Glumslövs FF - Wollsjö AIF10  -  8  
 
09
13:00
sön
13:00    
P09, Träningsmatch borta, BBK lag 3 kl 14. Samling kl13
P09 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusen lag 3
  -      
08
12:00
lör
12:00    
Junior Herr, KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Träningsmatch Helsingborg Östra7  -  2  
07
19:00
fre
19:00    
Junior Herr, Landskrona Idrottshall
Glumslövs FF - FC Rosengård 191710  -  1  
 
02
12:00
sön
12:00    
P06/07, KG Örevångs IP
P06/07 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusens BK
  -      
02
10:30
sön
10:30    
Junior Herr, Rosengårds Sporthall
Kvarnby IK - Glumslövs FF10  -  5  
02
09:40
sön
09:40    
P08, Bjärred
P08 » 
Bjärreds IF - Glumslövs Fotbollsförening
  -