Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
MARS 2019
 
09
13:00
lör
13:00    
träningsmatch
 
Uppåkra IF - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
13
19:00
ons
19:00    
Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Brunnby   -      
 
21
18:00
tor
18:00    
Bortamatch
Häljarp - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
27
19:00
ons
19:00    
Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Häljarp  -      
APRIL 2019
 
05
20:00
fre
20:00    
Bortamatch
Stattena if - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
12
19:00
fre
19:00    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Råå IF ljusblå - Glumslövs FF2  -  6  
 
28
14:00
sön
14:00    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Kullavägens BK9  -  3  
MAJ 2019
 
05
12:30
sön
12:30    
Snälleröds IP A-plan 9-manna
Färingtofta IK/Norra Rörums GIF - Glumslövs FF2  -  11
 
12
15:00
sön
15:00    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Munka Ljungby IF4  -  0  
 
19
10:30
sön
10:30    
Landskrona IP I-plan 9-manna
BK Landora blå - Glumslövs FF2  -  1  
 
26
15:00
sön
15:00    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF1  -  2  
JUNI 2019
 
02
13:00
sön
13:00    
Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Skäldervikens IF  -      
 
09
15:00
sön
15:00    
Ryavallen B-plan 9-manna
Ekets GoIF - Glumslövs FF4  -  3  
 
23
14:00
sön
14:00    
Örebäcksvallen A-plan 9-manna
Båstads GIF svart - Glumslövs FF2  -  2  
AUGUSTI 2019
 
16
19:00
fre
19:00    
Skäldervikens IP B-plan 9-manna
Skäldervikens IF - Glumslövs FF2  -  3  
 
24
15:00
lör
15:00    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Råå IF ljusblå  -      
SEPTEMBER 2019
 
07
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 3
Kullavägens BK - Glumslövs FF  -      
 
15
15:00
sön
15:00    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Färingtofta IK/Norra Rörums GIF  -      
 
22
15:00
sön
15:00    
Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Glumslövs FF  -      
 
28
15:00
lör
15:00    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Perstorp Bälinge IK  -      
OKTOBER 2019
 
05
10:30
lör
10:30    
Brunnbyvallen A-plan 9-manna
Brunnby FF - Glumslövs FF  -      
 
13
15:00
sön
15:00    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Teckomatorps SK 2  -      
 
20
10:30
sön
10:30    
Häljarps IP A-plan 9-manna
Häljarps IF - Glumslövs FF  -      
 
27
15:00
sön
15:00    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Båstads GIF svart  -