Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
DECEMBER 2018
 
02
12:00
sön
12:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusens BK  -      
JANUARI 2019
 
13
12:00
sön
12:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Svalövs BK  -      
13
12:00
sön
12:00    
Konstgräs
Glumslövs Fotbollsförening - Svalöv  -      
 
20
11:00
sön
11:00    
Smörlyckan, Lund
Lunds FF - Glumslövs Fotbollsförening  -      
20
11:00
sön
11:00    
Örevångs IP
Lunds ff - Glumslövs Fotbollsförening  -      
FEBRUARI 2019
 
02
07:15
lör
07:15    
Svalövs Idrottshall
Glumslövs Fotbollsförening - P12 Cup Svalöv (Billeberga straffcup)  -      
 
09
12:45
lör
12:45    
Svalövs Idrottshall
P13 Cup Svalöv (Billeberga Straffcup) - Glumslövs Fotbollsförening  -      
10
11:00
sön
11:00    
Örevångs IP
Bjärred - Glumslövs Fotbollsförening  -      
MARS 2019
 
03
11:00
sön
11:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusen BK  -      
 
10
12:30
sön
12:30    
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Borstahusens BK   -      
APRIL 2019
 
07
11:30
sön
11:30    
Bortamatch
Häljarps Vårcp - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
12
18:30
fre
18:30    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - IF Lödde svart1  -  6  
13
10:00
lör
10:00    
Filborna IP 2
Spanska Akademin FF - Glumslövs FF  -      
 
19
11:00
fre
11:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - IF Lödde svart  -      
 
25
17:30
tor
17:30    
Bortamatch
Högaborg - Glumslövs Fotbollsförening  -      
MAJ 2019
 
03
18:00
fre
18:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Råå IF ljusblå  -      
04
11:00
lör
11:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Borstahusens BK 23  -  4  
 
12
09:30
sön
09:30    
Laröds IP plan 2 konstgräs 7-manna
Hittarps IK vit - Glumslövs FF  -      
 
17
18:00
fre
18:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Häljarps IF1  -  7  
19
13:00
sön
13:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Häljarps IF  -      
 
23
18:00
tor
18:00    
Bållevi A-plan 9-manna
Helsingborg Östra IF grön - Glumslövs FF7  -  2  
26
11:00
sön
11:00    
Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
Dösjöbro IF vit - Glumslövs FF  -      
JUNI 2019
 
04
18:00
tis
18:00    
Exercisfältet B-plan 9-manna
IK Wormo blå - Glumslövs FF7  -  2  
07
18:00
fre
18:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - IK Wormo blå  -      
08
10:00
lör
10:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Dösjöbro IF röd2  -  10
 
12
18:45
ons
18:45    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF röd - Glumslövs FF5  -  2  
14
18:30
fre
18:30    
Bållevi B-plan 7-manna 1
Helsingborg Östra IF svart - Glumslövs FF  -      
16
13:00
sön
13:00    
Örbyvallen B-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Glumslövs FF5  -  4  
 
19
18:30
ons
18:30    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Svalövs BK  -