Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
JANUARI 2020
 
12
13:00
sön
13:00    
Bortamatch
Harrie - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
18
09:00
lör
09:00    
Kristanstad Arena
Kristianstad inomhus cup - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
26
12:00
sön
12:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Furulund  -      
FEBRUARI 2020
 
01
14:30
lör
14:30    
Bortamatch
If lödde - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
09
12:00
sön
12:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - BK Landora  -      
 
29
10:20
lör
10:20    
Örevångs IP
Lilla torg - Glumslövs Fotbollsförening  -      
MARS 2020
 
22
14:00
sön
14:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Wormo  -      
APRIL 2020
 
26
16:00
sön
16:00    
Bortamatch
Fortuna - Glumslövs Fotbollsförening  -      
MAJ 2020
 
01
14:00
fre
14:00    
Åbyvallen, Klippan B-plan
Klippans FF - Glumslövs FF3  -  6  
02
10:30
lör
10:30    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Borstahusens BK2  -  3  
 
09
10:00
lör
10:00    
Stendösvallen A-plan
Gantofta IF (7m) - Glumslövs FF3  -  7  
10
11:30
sön
11:30    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Ekets GoIF röd2  -  2  
 
15
18:30
fre
18:30    
Brahevallen A-plan 9-manna
Kågeröds BoIF - Glumslövs FF11  -  0  
17
15:00
sön
15:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Hittarps IK röd0  -  4  
 
29
18:30
fre
18:30    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF röd - Glumslövs FF6  -  3  
JUNI 2020
 
06
11:00
lör
11:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Allerums GIF9  -  1  
07
16:00
sön
16:00    
Toftavallen C-plan 9-manna
Ödåkra IF - Glumslövs FF9  -  8  
 
12
18:00
fre
18:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Helsingborg Östra IF svart1  -  9  
14
12:00
sön
12:00    
Bortamatch
BK Landora blå - Glumslövs FF0  -  4  
 
17
18:00
ons
18:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
Hittarps IK vit - Glumslövs FF9  -  0  
JULI 2020
 
28
18:00
tis
18:00    
Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - GFF Damlag (träningsmatch)  -      
AUGUSTI 2020
 
13
19:00
tor
19:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Bjuvstorps FF/Billesholms GIF vit1  -  6  
16
11:00
sön
11:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Hittarps IK P124  -  1  
 
19
18:00
ons
18:00    
Ulkavallen IP A-plan 9-manna
Borstahusens BK - Glumslövs FF7  -  0  
21
18:00
fre
18:00    
Olympiafltet Plan 8
Stattena IF - Glumslövs FF6  -  4  
23
sön
00:00    
Bortamatch
Kullavägens BK - Glumslövs FF  -      
23
14:00
sön
14:00    
Exercisfältet B-plan 9-manna
IK Wormo - Glumslövs FF10  -  3  
 
29
10:30
lör
10:30    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Klippans FF4  -  3  
30
12:00
sön
12:00    
Landskrona IP I-plan 9-manna
BK Landora blå - Glumslövs FF8  -  0  
SEPTEMBER 2020
 
05
10:00
lör
10:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Åstorps FF röd1  -  2  
06
10:00
sön
10:00    
Ryavallen B-plan 9-manna
Ekets GoIF röd - Glumslövs FF5  -  3  
 
12
12:00
lör
12:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF röd - Glumslövs FF2  -  0  
13
11:00
sön
11:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Eskilsminne IF3  -  1  
 
18
18:00
fre
18:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 2
Glumslövs FF - Gantofta IF (7m)3  -  4  
 
24
18:00
tor
18:00    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Kågeröds BoIF - Glumslövs FF4  -  1  
26
11:00
lör
11:00    
Hjärnarpsvallen A-plan 9-manna
Hjärnarps GIF - Glumslövs FF3  -  5  
OKTOBER 2020
 
03
11:00
lör
11:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Ödåkra IF2  -  3  
04
16:00
sön
16:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Allerums GIF6  -  1  
 
07
19:00
ons
19:00    
Bllevi B-plan 9-manna
Helsingborg Östra IF svart - Glumslövs FF7  -  1  
10
12:30
lör
12:30    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - Glumslövs FF4  -  1  
 
17
13:00
lör
13:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Eskilsminne IF vit2  -  1  
18
11:00
sön
11:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Perstorp Bälinge IK0  -  5  
 
24
11:00
lör
11:00    
Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Fortuna FF  -