SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P13
Hem
Flickor
F06/07
F09/10/11
F12
F-13/14
F15/16
Pojkar
P05
P06/07
P09/10
P11
P12
P13
P14
P08
P16
P09
P15
Knatte
U17
U18
U19
Junior Herr
Senior
Herr senior
Oldboys
Klubbstuga
Styrelsen
Styrelsen
Sponsring
Herrar
Fotbollsskola
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Flickor
F06/07
F09/10/11
F12
F-13/14
F15/16
Pojkar
P05
P06/07
P09/10
P11
P12
P13
P14
P08
P16
P09
P15
Knatte
U17
U18
U19
Junior Herr
Senior
Herr senior
Oldboys
Klubbstuga
Styrelsen
Styrelsen
Sponsring
Herrar
Fotbollsskola
Glumslövs Fotbollsförening
Fotboll på lika villkor !
P13
Hem
Nyheter
Dokument
Bildgalleri
Kontakt
Kalender
Truppen
Hem
Nyheter
Dokument
Bildgalleri
Kontakt
Kalender
Truppen
Matcher
Visa alla matcher
2024: P11 Nordvästra C3, vår
2023: P10 Nordvästra C3, höst
2023: P10 Nordvästra C3, vår
JANUARI 2024
21
10:15
sön
10:15
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening P13
- Häljarp
-
FEBRUARI 2024
10
10:00
lör
10:00
Träningsmatch
Glumslövs Fotbollsförening P13
- BK Fram
-
11
10:00
sön
10:00
Träningsmatch
Glumslövs Fotbollsförening P13
- Landskrona Bois
-
MARS 2024
02
09:30
lör
09:30
Träningsmatch
BBK -
Glumslövs Fotbollsförening P13
-
10
10:00
sön
10:00
Träningsmatch
Gantofta IF -
Glumslövs Fotbollsförening P13
-
17
12:15
sön
12:15
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening P13
- Fortuna FF
-
APRIL 2024
13
13:00
lör
13:00
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo 2 -
Glumslövs FF
-
21
12:30
sön
12:30
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF
- Kågeröds BoIF
-
28
11:30
sön
11:30
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
BK Fram vinröd -
Glumslövs FF
-
MAJ 2024
05
09:30
sön
09:30
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF
- Landskrona BoIS röd
-
19
09:00
sön
09:00
Olympiafältet Plan 6
Helsingborgs AIS vit -
Glumslövs FF
-
26
09:30
sön
09:30
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF
- IF Lödde svart/gul
-
JUNI 2024
02
10:00
sön
10:00
Häljarps IP A-plan 7-manna 1
Häljarps IF röd -
Glumslövs FF
-
06
09:30
tor
09:30
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF
- Råå IF ljusblå
-
15
10:30
lör
10:30
Ulkavallen IP konstgräs 7-manna 1
Borstahusens BK röd -
Glumslövs FF
-
Glumslöv
Detaljerad prognos