Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
DECEMBER 2018
 
02
10:30
sön
10:30    
Rosengårds Sporthall
Kvarnby IK - Glumslövs FF10  -  5  
 
07
19:00
fre
19:00    
Landskrona Idrottshall
Glumslövs FF - FC Rosengård 191710  -  1  
08
12:00
lör
12:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Träningsmatch Helsingborg Östra7  -  2  
 
14
19:00
fre
19:00    
Landskrona Idrottshall
Glumslövs FF - Wollsjö AIF10  -  8  
 
21
19:15
fre
19:15    
Bortamatch
Wollsjö - Glumslövs Fotbollsförening  -      
JANUARI 2019
 
12
15:30
lör
15:30    
Påarps Idrottshall
Fortuna FF - Glumslövs FF8  -  4  
 
27
13:00
sön
13:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs Ff - Svalövs BK   -      
FEBRUARI 2019
 
02
12:00
lör
12:00    
Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Svalövs BK   -      
03
12:30
sön
12:30    
Rosengårds Sporthall
FC Rosengård 1917 - Glumslövs FF4  -  3  
 
09
12:00
lör
12:00    
Bortamatch
Häljarps IF - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
24
12:00
sön
12:00    
Örevångs IP konstgräs
Glumslövs Fotbollsförening - Laholm u17   -      
MARS 2019
 
03
15:15
sön
15:15    
Dösjöbro IP konstgräs
Dösjöbro IF - Glumslövs FF4  -  0  
 
10
14:00
sön
14:00    
Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
Höganäs BK - Glumslövs FF2  -  2  
 
17
14:00
sön
14:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs FF - Hittarps IK0  -  8  
 
23
12:00
lör
12:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs Ff - Lunds Ff   -      
 
30
13:00
lör
13:00    
KG Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Oxie  -      
APRIL 2019
 
03
19:00
ons
19:00    
Örevångs IP konstgräs
Glumslövs FF 2 - Uppåkra IF0  -  2  
07
14:00
sön
14:00    
Tolvans IP B-plan
IF Lödde 2 - Glumslövs FF 12  -  1  
 
12
18:00
fre
18:00    
Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 1 - Råå IF 11  -  3  
14
14:30
sön
14:30    
Bäckagårds IP plan 2
Kvarnby IK 3 - Glumslövs FF 21  -  4  
 
17
18:15
ons
18:15    
Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 2 - Stehags AIF3  -  9  
21
11:00
sön
11:00    
Höganäs Sportcenter Plan Norr
Höganäs BK - Glumslövs FF 14  -  0  
 
24
18:30
ons
18:30    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Glumslövs FF 15  -  1  
27
14:30
lör
14:30    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC 2 - Glumslövs FF 23  -  1  
MAJ 2019
 
03
18:45
fre
18:45    
Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 2 - Oxie SK4  -  0  
05
12:00
sön
12:00    
Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 1 - Fortuna FF 12  -  2  
 
08
19:00
ons
19:00    
Möllevallen IP, Skanör A-plan
Skanör Falsterbo IF - Glumslövs FF 24  -  2  
11
12:00
lör
12:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF 2 - Glumslövs FF 17  -  2  
 
13
18:30
mån
18:30    
Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 2 - BK Landora1  -  3  
19
15:00
sön
15:00    
Häljarps IP A-plan
Häljarps IF - Glumslövs FF 22  -  2  
 
26
15:00
sön
15:00    
Dösjöbro IP A-plan
Dösjöbro IF - Glumslövs FF 11  -  3  
JUNI 2019
 
07
19:00
fre
19:00    
Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 1 - Hittarps IK 22  -  0  
 
12
19:00
ons
19:00    
Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 2 - Veberöds AIF6  -  4  
16
17:00
sön
17:00    
Glänninge Park A
Laholms FK - Glumslövs FF 15  -  1  
 
19
19:00
ons
19:00    
Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF 1 - Svalövs BK  -