Domarschema 2017 vår
Plan Datum  Tid Serie Lag Domare
Kg-plan 14-apr 14:00 P10 Nv C2 Ekeby GIF Anton Lindberg
Kg-plan 15-apr 10:00 F11 Nv A Eskilsminne IF 1 Kevin Kullzen
Kg-plan 16-apr 14:00 F13 Nv A Stattena IF (9m) Lucas Brown
A-plan 17-apr 11:00 F14 Sk GIF Nike Lucas Brown
B-plan 21-apr 18:30 P11 Nv B3 Ramlösa Södra IF röd Elias Härd
B-plan 22-apr 09:00 P09 Nv B2 Gantofta IF  Ebba Elwerot
Kg-plan 22-apr 10:00 P13 Nv C3 BK Landora (9m) Lucas Brown
B-plan 23-apr 15:00 P12 Nv B2 Perstorp Bälinge IK  Rasmus Sturesson
B-plan 28-apr 18:30 P10 Nv C2 Skäldervikens IF blå Åge Lundström
A-plan 28-apr 19:00 F14 Sk  FC Rosengård  Erik Hansson
B-plan 29-apr 10:00 F11 Nv A Höörs IS blå Åge Lundström
Kg-plan 30-apr 14:00 F13 Nv A Eskilsminne IF 2 (9m) Lucas Brown
Kg-plan 01-maj 10:30 P13 Nv C3 Svalövs BK (9m) Erik Hansson
Kg-plan 06-maj 10:00 Sammandrag Kevin K o Anton L
Kg-plan 06-maj 13:00 P11 Nv B3 Dösjöbro IF vit Rasmus Sturesson
Kg-plan 07-maj 10:00 F11 Nv A Höganäs BK röd Filip Berg
B-plan 07-maj 11:00 P09 Nv B2 Brunnby FF Ebba Elwerot
Kg-plan 12-maj 18:30 P10 Nv C2 Hittarps IK grön Åge Lundström
Kg-plan 13-maj 10:00 Sammandarg Elias H o Rasmus S
A-plan 13-maj 11:00 F14 Sk Vinslövs IF  Axel Gierup
Kg-plan 13-maj 13:15 P13 Nv C3 Kågeröds BoIF (9m) L-A domarklubb
Kg-plan 14-maj 14:00 F13 Nv A FC Staffanstorp svart (9m) Erik Hansson
B-plan 14-maj 15:00 P12 Nv B2 Åstorps FF blå Filip Berg
Kg-plan 20-maj 10:00 F11 Nv A Fortuna FF röd Kevin Kullzen
B-plan 21-maj 10:00 P09 Nv B2 Höganäs BK röd Ebba Elwerot
Kg-plan 21-maj 12:30 F13 Nv A IF Lödde (9m) Lucas Brown
A-plan 31-maj 19:00 F14 Sk Husie IF 1 Erik Hansson
B-plan 02-jun 18:30 P10 Nv C2 Ramlösa Södra IF blå Anton Lindberg
B-plan 04-jun 10:30 P11 Nv B3 Harrie FF blå Elias Härd
B-plan 04-jun 15:00 P12 Nv B2 Häljarps IF vit Rasmus Sturesson
Kg-plan 05-jun 18:30 P13 Nv C3 Eskilsminne IF 3 (9m) Erik Hansson
B-plan 10-jun 09:00 P09 Nv B2 Fortuna FF svart Åge Lundström
Kg-plan 10-jun 11:00 F13 Nv A Billesholms IK (9m) Lucas Brown
B-plan 11-jun 15:00 P12 Nv B2 Spanska Akademin FF gul Filip Berg
Kg-plan 13-jun 18:00 P11 Nv B3 Furulunds IK svart Rasmus Sturesson
A-plan 14-jun 19:30 F14 Sk BK Höllviken  Erik Hansson
Kg-plan 15-jun 18:00 F11 Nv A Eskilsminne IF 2 Anton Lindberg
B-plan 18-jun 10:30 P10 Nv C2 Allerums GIF  Åge Lundström
Kg-plan 19-jun 18:00 P13 Nv C3 Borstahusens BK (9m) Erik Hansson