Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kommande matcher
MAJ 2020
 
27
18:30
ons
18:30    
Junior Herr, Norrvalla IP
Kullavägens BK - Glumslövs Fotbollsförening  -      
28
17:30
tor
17:30    
Hem, KG Örevångs IP
Hem » 
P12 Glumslövs Fotbollsförening - P12 Landskrona
  -      
28
17:30
tor
17:30    
P12, Örevångs IP
P12 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Landskrona Bois
  -      
29
18:00
fre
18:00    
P09, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P09 » 
Glumslövs FF - Häljarps IF vit
  -      
29
18:30
fre
18:30    
P06/07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P06/07 » 
Ramlösa Södra IF röd - Glumslövs FF
  -      
29
19:00
fre
19:00    
Hem, Örevångs IP
Hem » 
Glumslövs Fotbollsförening P18 - P18 Asmundtorp
  -      
29
19:00
fre
19:00    
Junior Herr, Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - Asmundtorps IF  -      
30
09:30
lör
09:30    
P11, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P11 » 
Glumslövs FF grön - BK Landora
  -      
30
09:45
lör
09:45    
F06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
F06/07 » 
Glumslövs FF - IK Wormo 1
  -      
30
10:15
lör
10:15    
P12, Exxan i Landskrona
P12 » 
IK Wormo - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
30
10:30
lör
10:30    
F11-12, Bortamatch
F11-12 » 
Ljungbyheds IF - Glumslövs FF
  -      
30
10:30
lör
10:30    
U14, Bortamatch
U14 » 
Ik Wormo - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
31
09:30
sön
09:30    
P11, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P11 » 
Glumslövs FF vit - Ramlösa Södra IF svart
  -      
31
10:00
sön
10:00    
P10, Landskrona IP D-plan 7-manna
P10 » 
Landskrona BoIS - Glumslövs FF
  -      
31
16:00
sön
16:00    
P06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
P06/07 » 
Glumslövs FF - Hjärnarps GIF
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2020
 
24
12:00
sön
12:00    
F06/07, Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
F06/07 » 
Uppåkra IF - Glumslövs FF
4  -  2  
24
11:00
sön
11:00    
F11-12, Bortamatch
F11-12 » 
Eskilsminne - Glumslövs Fotbollsförening
  -      
23
12:00
lör
12:00    
Hem, Örevångs IP
Hem » 
Glumslövs Fotbollsförening P18 - P18 BK Landora
  -      
23
12:00
lör
12:00    
Junior Herr, Örevångs IP
Glumslövs Fotbollsförening - BK Landora  -      
23
11:00
lör
11:00    
F09-10, Örevångs IP 7-mannaplanen
F09-10 » 
Glumslövs Fotbollsförening - IK Wormo
  -      
23
10:30
lör
10:30    
U14, KG Örevångs IP
U14 » 
Glumslövs Fotbollsförening - IK Wormo
  -      
23
10:00
lör
10:00    
Hem, Örevångs IP
Hem » 
Glumslövs Fotbollsförening P12 - P12 Asmundtorp
  -      
23
09:30
lör
09:30    
P12, Örevångs IP
P12 » 
Glumslövs Fotbollsförening - Asmundtorp
  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
P06/07, Örevångs IP B-plan 9-manna
P06/07 » 
Glumslövs FF - Hittarps IK röd
0  -  4  
17
11:00
sön
11:00    
Hem, KG Örevångs IP
Hem » 
P12 Glumslövs Fotbollsförening - P12 Gantofta
  -      

  Fler spelade matcher >>