SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Glumslövs Fotbollsförening
Fotboll
Matcher
MARS 2022
 
02
19:00
ons
19:00    
Bortamatch
Eskilsminne F08 - Glumslövs Fotbollsförening  -      
06
11:00
sön
11:00    
Bortamatch
Höganäs BK - Glumslövs Fotbollsförening  -      
 
12
10:30
lör
10:30    
Bortamatch
Glumslövs Fotbollsförening - Eskilsminne F09  -      
 
27
09:15
sön
09:15    
Bortamatch
Strövelscup - Glumslövs Fotbollsförening  -      
APRIL 2022
 
09
09:00
lör
09:00    
Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
Höganäs BK - Glumslövs FF14  -  1  
09
11:30
lör
11:30    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Hittarps IK vit  -      
 
20
18:30
ons
18:30    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Vikens IK2  -  8  
21
19:00
tor
19:00    
Bortamatch
Vejby - Glumslövs Fotbollsförening  -      
24
10:30
sön
10:30    
Strövelstorps IP A-plan 9-manna
Strövelstorps GoIF - Glumslövs FF1  -  7  
24
13:30
sön
13:30    
Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
Båstads GIF - Glumslövs FF  -      
 
29
18:30
fre
18:30    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Ängelholms FF gul  -      
MAJ 2022
 
01
13:00
sön
13:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Hjärnarps GIF (7m7)4  -  3  
 
07
10:00
lör
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 6
Råå IF vit - Glumslövs FF2  -  8  
08
10:00
sön
10:00    
Västra Karups IP C-plan 7-manna
Västra Karups IF - Glumslövs FF  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Skäldervikens IF röd  -      
15
16:00
sön
16:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Höganäs BK4  -  7  
 
22
11:00
sön
11:00    
Vikvalla C-plan
Vikens IK - Glumslövs FF7  -  0  
22
13:00
sön
13:00    
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Glumslövs FF  -      
JUNI 2022
 
01
19:00
ons
19:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Eskilsminne IF vit  -      
 
08
18:30
ons
18:30    
Örevångs IP konstgräs 9-manna
Glumslövs FF - Strövelstorps GoIF8  -  0  
11
10:00
lör
10:00    
Exercisfältet D-plan
IK Wormo - Glumslövs FF  -      
12
10:30
sön
10:30    
Hjärnarpsvallen B-plan 7-manna
Hjärnarps GIF (7m7) - Glumslövs FF3  -  7  
 
19
15:00
sön
15:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Råå IF vit1  -  5